Bartek Kaszuba w projekcie Young Stars działa już od ponad 1,5 roku. W międzyczasie mogliśmy już usłyszeć kilka jego solowych singli, wziął także udział w kilku kolaboracjach z REMO w roli wokalisty. Dał się poznać jako pozytywny i uzdolniony wokalnie chłopak, któremu nie brakuje zainteresowania ze strony fanek – wręcz przeciwnie. Jego popularność rośnie regularnie i jesteśmy przekonani, że to, co najlepsze – jest wciąż przed nim!

Oliwia Kmiecik jest nie tylko fanką, ale też coraz bardziej uwidacznia się jako wspierająca swojego idola redaktorka, tworząca posty dla fandomu Bartek Lovers. Dziś to właśnie dzięki niej możecie poznać fakty o Bartku Kaszubie, których prawdopodobnie nie znacie 🙂 5 z nich publikujemy dla Was poniżej, drugie 5 znajdziecie w oryginalnym artykule Oliwki 🙂

ZAMYKA OCZY ŚPIEWAJĄC, ABY LEPIEJ SIĘ WCZUĆ I SKONCENTROWAĆ

zdjęcie Oliwii z artykułu fandoms.pl

Tak odpowiedział Bartek na pytanie Dlaczego zamykasz oczy, gdy śpiewasz?, które padło na jednym z turnusów Young Stars Camp!

To właśnie dzięki temu jego muzyka brzmi tak naturalnie i przekonująco? 🙂

LUBI KEBABY, ALE NIE CIERPI BANANÓW

instagram Bartek Kaszuba

Zapytano go Jaki fast food najbardziej lubisz?  Bez wahania odpowiedział Kebab!. Ale za to na jednym z lajwów wspomniał, że nie lubi bananów, bo w dzieciństwie jego mama go nimi ciągle karmiła.

A my wciąż nie rozumiemy …jak można nie lubić bananów?! no jak?! przecież to takie pyszne owoce… 😀

GRAŁ W TEATRZE W GLIWICACH

zdjęcie z artykułu Oliwii na Fandoms.pl

Bartek wziął udział w 3 spektaklach w Gliwickim teatrze. Pierwszym spektaklem był Tarzan, gdzie grał młodego Tarzana, ostatnim było przedstawienie pt Dźwięki muzyki, gdzie wcielił się w rolę Friedricha. W między czasie wziął również udział w spektaklu Mały książę, gdzie zagrał małego księcia!

Kurcze, uzdolniony ten Bartek . Może zobaczymy go kiedyś jako aktora w serialu? 🙂

JEST NAJWIĘKSZYM FANEM WŁADCY PIERŚCIENI

plakat reklamowy Władcy Pierścieni

To była jedna z najlepszych książek jakie przeczytałem – taki komentarz można znaleźć pod jednym z postów na grupie Bartek Lovers! Jak kiedyś wspomniał, czytał ją kilkakrotnie.

No proszę – to ambitna i niełatwa do przeczytania powieść. Długością wygrywa z nią chyba tylko Harry Potter;)  Respect Bartku !  Dobrze, że czytasz 🙂

JAKO DZIECKO CHCIAŁ BYĆ JAK ADAM MAŁYSZ

screen Oliwia Kmiecik z Facebook , grupa Bartek Lovers

Taki właśnie post opublikował w styczniu 2017!

Wyobrażacie sobie Bartka na skoczni narciarskiej w roli skoczka? 😛

Pozostałe 5, nie mniej interesujących faktów znajdziecie w tym poście Oliwki: http://fandoms.pl/329564/10-faktow-o-bartku-ktore-znaja-tylko-nieliczni

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X