Ostatnimi czasy wśród Bambinos zrobiło się głośniej o Carli Brocker, która narobiła sporo zamieszania i tzw. „dram” wśród fanek duetu. Kim ona tak naprawdę jest i skąd się wzięła? Sprawdźcie sami już teraz, jeśli jeszcze jakimś cudem nie wiecie!

Carla Brocker jest piętnastoletnią „Instagramerką„, o której zrobiło się głośniej za sprawą Jej związku z młodszym członkiem zespołu Bars and MelodyLeondre Devries’em. Carla pochodzi z Niemiec, a konkretniej z Monachium, gdzie urodziła się 3 marca 2003 roku, a w późniejszym czasie przeprowadziła się do Monako. Na dzień dzisiejszy na Instagramie obserwuje ją 62,9 tysięcy osób i ta liczba ciągle rośnie! O związku Carli i Leo dowiedzieliśmy się 10 lutego, gdy artysta dodał ich wspólne zdjęcie, na którym ją obejmuje i całuje w policzek, a podpisał je tekstem „I love you <3„.

i love you 💜 btw thx for the hoody @outofstepltd

Post udostępniony przez leo devries (@suhtorii)

Już wcześniej było wiele podejrzeń na temat ich związku, jednak fanki za każdym razem były zbywane przez rapera słowami „ona jest tylko moją dobrą przyjaciółką„.

Para ostatnio była w Austrii na snowboardzie, gdzie spędzili wspólnie mnóstwo czasu, w tym także dzień kobiet. Tego dnia na Instagram ponownie trafiło zdjęcie, na którym Leo całuje swoją ukochaną. Zresztą nie tylko na profilu chłopaka pojawiają się ich wspólne zdjęcia, lecz są one także dodawane przez Carlę. Kolejną ciekawostką jest to, że oboje uwielbiają wegańskie jedzenie.

Happy international women’s day!💜💜💜

Post udostępniony przez leo devries (@suhtorii)

Jak to niestety zwykle bywa, zazdrosne fanki zaczęły snuć dziwne historie, że Carla stara się zniszczyć przyjaźń chłopaków (Leo i Charliego), co standardowo jest wyssane z palca, gdyż takie opinie powstają o każdej dziewczynie, która wchodzi w jakieś bliższe relacje z którymś z chłopaków, a wynika to tylko z obserwacji reakcji fanek na tego typu sprawy.

Naszym zdaniem para wygląda przeuroczo! Koniecznie trzeba im życzyć szczęścia i miłości, a Carli z powodu tego kim jest jej chłopak – wytrzymałości na hejty, które ją z tego powodu dotykają. Mocno trzymamy za nich kciuki! 🙂

Cieszycie się związkiem Carli i Leo?

Autor: Emilia
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X