Już za 2 godziny rozpocznie się podstawowa matura z języka polskiego, która otworzy cały maturalny maraton! Jeśli jeszcze maturę macie przed sobą, albo ten stres jest już za wami – trzymajcie kciuki za swoich kolegów w takie dni jak: 

Dzisiaj (04.05) za tych którzy piszą maturę z podstawowego oraz rozszerzonego języka polskiego.

Po weekendzie, 7 mają, odbędą się egzaminy z matematyki, a już dzień później, 8 maja, maturzyści napiszą egzamin z języka obcego.

30% – Właśnie tyle procent punktów trzeba zdobyć na każdym z wyżej wymienionych testów, żeby zdać maturę. Jeżeli komuś powinie się noga na egzaminie z przedmiotów dodatkowych lub na poziomie rozszerzonym, nie wpłynie to na uzyskanie wykształcenia średniego.

Tysiące absolwentów liceum oraz technikum powtarzają już ostatnie informacje dotyczące tego, czego uczyli się podczas ostatnich lat szkoły średniej. Teraz zmierzą się z egzaminami podsumowującymi ich wiedzę. Jeśli są wśród naszych czytelników maturzyści – wiedzcie, że trzymamy za Was kciuki!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X