Miley Cyrus jest jedną z najbardziej popularnych piosenkarek na świecie, przez co wielu zapomina, że jest także aktorką! Hannah Montana to rola, która sprawiła, że o młodej amerykance zrobiło się głośno na całym świecie. Mimo licznych afer i szumu wokół gwiazdy, ciągle stara się prowadzić stabilne życie, w czym pomaga jej mama. 

Tish & Miley Cyrus. Źródło: usmagazine.com

Tish Cyrus, mama Miley, jest aktorką, która wystąpiła m.in. w takich filmach jak Tajna Agentka czy LOL. Tish jest mamą 5 dzieci,  dlatego najbardziej się cieszy, kiedy uda się im wszystkim spotkać razem. Miley jest ciągle w trasie, ale gdy tylko potrzebuje przerwy, wraca do swojego domu rodzinnego.

Mama gwiazdy ostatnio udzieliła rad innym rodzicom, jak sprawić by dom był ostoją, do której wszyscy chcieliby wracać. Według aktorki, najważniejszy jest komfort oraz ciepły wystrój wnętrza, domownicy powinni się czuć w nim przytulnie. Po drugie, należy zainwestować w meble. Każdy powinien być taki, jaki chcielibyśmy na całe życie. Według Tish, ważnym elementem jest również częsta zmiana dodatków. Licznym poduszkom i świeczkom mówimy tak! Jednak żadna porada nie ma sensu, jeżeli w domu nie jest czysto. Dlatego dla poczucia komfortu, porządek trzeba stawiać zawsze na wysokim miejscu.

Nas już nie dziwi, że Miley lubi wracać do korzeni. W tak urządzonym domu, na pewno czuje się bezpiecznie! A wy, co najbardziej lubicie w swoim domu?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X