fbpxShawn Mendes dosłownie trzy dni temu udostępnił klip do pierwszego singla, zapowiadającego nową płytę i już ma pod nim 7 milionów wyświetleń! Jednak ważniejszą informacją jest to, co umieścił na swoich profilach społecznościowych! „Shawn Mendes” już w maju!

‪#ShawnMendesTheAlbum out May 25th! Preorder now x link in bio

Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

Pewnie wielu z Was zastanawia się, dlaczego piszemy  Shawn Mendes i „Shawn Mendes” – to dlatego, że najnowszy album będzie nosił taką nazwę, a jego premiera przewidziana jest na 25 maja! Tak po prostu! Okładkę również możecie już zobaczyć, a do tego wszystkiego poznaliśmy całą tracklistę płyty!

Na płycie znajdzie się 14 utworów, z których dwa z nich, mogliśmy już usłyszeć (In My Blood i Lost In Japan). Oprócz tego dwa utwory, są nagrane z innymi gwiazdami – „Like To Be You” z Julią Michaels i „Youth” z Khalidem. Trzecia płyta Shawna Mendesa zapowiada się zatem niesamowicie, tym bardziej że została stworzona w Oregonie i na Jamajce! Klimat, spokój, skupienie oraz emocje – tego możecie być pewni!

Cała tracklista płyty „Shawn Mendes” :
In My Blood
Nervous
Lost In Japan
Where Were You In The Morning
Like To Be You (feat. Julia Michaels)
Fallin’ All in You
Particular Taste
Why
Because I Had You
Queen
Youth (feat. Khalid)
Mutual
Perfectly Wrong
When You Are Ready

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X