Przedsprzedaż kolekcji Inna jest ciągle dostępna na mymusicshop! Stylowe koszulki, modne bluzy, czy chociażby okulary przeciwsłoneczne z logiem Weroniki Juszczak wciąż mogą być Twoje! Zamawiając w przedsprzedaży dostaniesz także gadżety związane z samą artystką. 

W przedsprzedaży, zostały przygotowane dla wszystkich fanów Weroniki, najlepsze oferty! Między innymi za pakiet, w którego skład wchodzi: koszulka #inna, opaska silikonowa oraz popsocket zapłacicie jedynie 84,99zł. Dodatkowo, zamawiając to teraz w przedsprzedaży otrzymacie jeszcze: Pocztówkę z autografem, wlepki oraz zniżkę do sklepu MylaQ.pl.

Równie dobrą ofertą w przedsprzedaży jest zestaw, na który składają się: koszulka, płyta CD INNA, Magazyn YSN nr.3(7), popsocket oraz opaska tkaninowa. Za ten wyjątkowy pakiet zapłacicie tylko 134,99 zł.

Te, jak i inne rzeczy z fanzonu Weroniki Juszczak, możecie zakupić na stronie Mymusicshop.pl! Link TUTAJ!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X