fbpxSylwia Lipka to jedna z największych gwiazd projektu Young Stars. Zaangażowanie fanów w jej działalność jest ogromna, ale nic dziwnego – skoro sama Sylwia tak chętnie z nimi współpracuje. Wchodząc na grupę Ananasy Sylwii na Facebooku nie trudno zauważyć, że fani są wręcz częścią działalności Artystki, a bez nich jej kariera byłaby jakaś taka…niepełna.

To właśnie zadowolenie fanów dla Sylwii stanowi słowo-klucz, a ci – jak wiadomo – najchętniej wyrażają je na koncertach. Jak donosi Paulina Korejke w swoim artykule, te w ramach trasy Na Fali zaliczyły wielki progres względem atrakcji, z jakimi mieliśmy do czynienia podczas poprzedniej trasy Lipki – Szklany Sen Tour .

Jednym z lepszych momentów jest to, jak zostają puszczane konfetti w stronę fanów na piosence Horyzont. Wygląda to naprawdę zjawiskowo, a fani zaczynają w tym momencie „piszczeć”. Kolejna sytuacja to wtedy, gdy Sylwia podczas piosenki Kłam Dalej prosi, abyśmy zrobili meksykańską falę i to wygląda super!

Paulina Korejke / Fandoms.pl

Te słowa potwierdzają, że koncert Sylwii Lipki to coś więcej niż wspólne posłuchanie piosenek. No właśnie – bo koncert to nie tylko śpiew:

Koncert to coś niezwykłego, co pozostanie Ci na długo w pamięci! Sylwia zrobiła ogromny progres od trasy Szklany Sen Tour, ponieważ tym razem ma przygotowane choreografie z tancerkami. Wszystko zaczyna się piosenką Uskrzydlasz Mnie, a kończy jej angielskim odpowiednikiem Fly To Sky.

Więcej wrażeń z koncertu Sylwii Lipki, a także garść bardzo cennych porad odnośnie kwestii jak się na nim zachowywać, co dzieje się podczas meet&greet i kilka bieżących newsów związanych z karierą Gwiazdy Young Stars znajdziecie w rozbudowanym artykule tutaj: http://fandoms.pl/329274/nowosci-u-sylwii-na-fali-zlota-plyta

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X