fbpxLeondre dotychczas kojarzył się wszystkim Fanom ze swoimi charakterystycznymi, recytowanymi wersami. Jako raper sprawdza się świetnie! Czy tak samo będzie ze śpiewem? Jak wypadają jego umiejętności wokalne? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie na portalu Fandoms, gdzie posłuchać możecie wszystkich najnowszych coverów chłopaków z Bars and Melody!

YouTube

Śpiew Leondre usłyszeć możemy w takich coverach jak Medicine Kelly Clarkson czy Perfect Eda Sheerana!

Na szczęście Artysta nie zrezygnował jednak całkowicie z rapu i możemy także usłyszeć go w najnowszych coverach, np. Him & I od G-EASY & HALSEY.

Wszystkich najnowszych coverów, zarówno tych z rapem jak i śpiewem w wykonaniu Leo, posłuchać możecie tutaj: http://fandoms.pl/329099/leondre-preferencjach-mlodego-przeglad-najnowszych-coverow

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X