Young Stars Festival jest wydarzeniem gromadzącym całą rzeszę młodych fanów. Podczas festiwalu wystąpią takie gwiazdy jak m.in. Bars and Melody, Lukas Rieger, Johnny Orlando, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Jeremi i Artur Sikorscy oraz wielu, wielu innych! Nic zatem dziwnego, że to wydarzenie, co roku cieszy się sporym zainteresowaniem. Jednakże w tym roku przeszliście samych siebie, gdyż pierwszy raz w historii bilety zostały wyprzedane aż tak szybko! 

Tysiące biletów sprzedanych, a to wszystko w jeden miesiąc! 10 marca o godzinie 13 ruszyła sprzedaż, a 11 kwietnia o godzinie 14 już ją zamykamy! Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili bilety i będą się bawić razem z nami w warszawskim Torwarze 26.08.2018r.! Przypominamy, że na miejscu oprócz niezwykle zdolnych i znanych muzyków, pojawią się również muserzy, którzy będą tam dostępni dla was! Dominik Rupiński, Kamil Owczarek, Sonia Żugaj,Lena Moonlight, Karol Pieszko, Kinga Sawczuk oraz Zuzia Zienkiewicz z pewnością zapewnią wam wiele rozrywki! Festiwal poprowadzą JDabrowsky oraz Kamil Pisarek. Do zobaczenia na miejscu!

A Wy zdążyliście kupić bilety?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X