fbpx


Jacob Sartorius, którego pełne imię brzmi Rolf Jacob urodził się 2 października 2002 roku w Oklahomie, ale później został oddany do adopcji i zamieszkał w Virginii. W wieku 7 lat pierwszy raz zagrał w śpiewanym przedstawieniu co od razu pokochał. Niestety, rówieśnicy zaczęli go dręczyć dlatego w późniejszych latach swojego życia zrezygnował z nauki w szkole i przyjął nauczanie domowe co również było korzystne dla Jego rozpoznawalności.

View this post on Instagram

11/2

A post shared by jacob sartorius (@jacobsartorius) on


w 2014 roku zaczął wrzucać filmiki na Vine. Pierwszymi z nich były krótkie wiadomości o tematyce znęcania się nad innymi. Ilość oglądających wzrastała z minuty na minutę. Stał się tam bardzo popularny co wiązało się z początkiem jego kariery.

Rok później Jacob dołączył do aplikacji musical.ly (Tik-Tok) gdzie nagrywał filmiki lip-sync. Dziewczyny zakochały się w nim po uszy, ale co się dziwić. Jacob ma bardzo życzliwy uśmiech i ciepłe oczy, dodatkowo jest bardzo utalentowany. Stał się jednym z najpopularniejszych użytkowników tej aplikacji. Sartorius przyznał, że dzięki niej stał się odważniejszy, a jego podejście do życia i jego osoby zdystansowało się.

View this post on Instagram

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 #STOOPIDCHALLENGE @6ix9ine

A post shared by jacob sartorius (@jacobsartorius) on


W 2016 roku Jacob wydał swój debiutancki singiel Sweatshirt, który podbił listy przebojów. Stał się dzięki temu jeszcze bardziej rozchwytywany przez media. Później przyszedł czas na debiutancki album The Last Text. Tak jak w przypadku singla, epka została bardzo ciepło przyjęta co skłoniło chłopaka do pierwszej solowej trasy koncertowej. Można się domyśleć, że z dnia na dzień zaczęło przybywać osób, które śledziły jego poczynania. Tego samego roku bo w 2017, ale dziesięć miesięcy później Jacob Sartorius wydał drugi album Left Me Hangin, który również doczekał się trasy koncertowej, z której jeden koncert odbył się nawet w Polsce!

Talent Jacoba zgromadził ogromną liczbę fanów, nazywanych potocznie Sartorians, którzy wspierają go na każdym kroku. Poza tym tak jak Shawn Mendes na początku również należał do grupy MagCon dzięki czemu zdobył wiele cennych znajomości. Nikt tak naprawdę nie wie jak to się stało, że ma on kontakt z największymi gwiazdami muzyki współczesnej, ale działa to na jego korzyść. Ostatnio chłopak zagościł na scenie podczas koncertu Lil Xan’a. Widać było, że dobrze się dogadują.

View this post on Instagram

Heartbreak soldiers 💔💔💔

A post shared by jacob sartorius (@jacobsartorius) on


W listopadzie bieżącego roku fani doczekali się trzeciej epki Better With You, która powoli pnie się na rynku muzycznym. Teksty piosenek są bardzo dojrzałe i odważne, więc nie ma wątpliwości, że i ta płyta doczeka się trasy koncertowej.

Pojechalibyście na koncert Jacoba, gdyby był w Polsce?

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X