fbpx


Członków zespołu One Direction poznaliście osiem lat temu! Od tej pory zespół zdobył wiele wyróżnień m.in. MTV Europe Music Awards i American Music Awards, a kolejne płyty okazywały się strzałem w dziesiątkę! Debiutancki singiel zespołu „What Makes You Beautiful” został wydany 11 sierpnia 2011, a teraz przekroczył granicę ponad miliarda wyświetleń w serwisie Youtube.com.

Do tej pory 1D wydało takie hity jak: „Drag Me Down”, „Story Of My Life”, „Perfect” czy „Kiss You”. Największym zainteresowaniem cieszy się jednak piosenka „What Makes You Beautiful”, czyli pierwszy utwór wydany przez boysband. Nagrany w 2011 roku teledysk do piosenki przedstawia artystów spędzających dzień na plaży w Malibu. W 2012 roku wideo wygrało dwie statuetki MTV Music Video Awards m.in. za najlepszy film pop. Po ponad siedmiu latach wideo do piosenki zdobyło miliard wyświetleń w serwisie Youtube.com, co do tej pory jest pierwszym takim sukcesem grupy. 

Źródło: Up all night, One Direction / Syco, Columbia

W styczniu 2016 r. zespół ogłosił przerwę, która ostatecznie trwa do dzisiaj. Wiadomość ta została podana do mediów niecały rok po decyzji Malika o opuszczeniu grupy w marcu 2015 r. Aktualnie wszyscy członkowie grupy wydali debiutanckie albumy solowe z wyjątkiem Louisa Tomlinsona, który podobno pracuje obecnie nad swoim pierwszym projektem.

Foto: Scott Trindle

W ostatnim numerze magazynu „Vogue” Zayn Malik udzielił wywiadu, w którym zaskoczył fanów. Zdradził, że nie ma kontaktu z żadnym z członków 1D. „Nie rozmawiam z żadnym z nich od dłuższego czasu, szczerze mówiąc. Są takie rzeczy, które się wydarzyły i rzeczy, które zostały powiedziane po tym, jak odszedłem … Cholerne rzeczy, małe rzeczy, których nigdy bym się nie spodziewał. Zawsze byłem trochę taki – zawsze byłem samotnikiem, nie lubię się spotykać ze zbyt wieloma ludźmi”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X